Przedszkole

Zyskaj dostęp do gotowej bazy materiałów Montessori. Zapisuj postępy pracy własnej poszczególnych dzieci oraz twórz wewnętrzne raporty z ich postępów. Udostępniaj informacje o pracy dzieci ich rodzicom. Dowiedz się jakie materiały są używane w Twoim przedszkolu najczęściej.

Materiały Montessori

W ramach monteStory otrzymujesz dostęp do gotowej bazy materiałów Montessori, na której od razu możesz zacząć pracować. Baza składa się z 285 materiałów podzielonych na 5 działów: Życie codzienne, Język, Matematyka, Sensoryka oraz Kultura i Kosmos. Bazę materiałów możesz swobodnie edytować i rozbudowywać o kolejne pozycje.

Praca codzienna

Nauczyciel może na bieżąco zapisywać aktywność dzieci oraz stopień opanowania materiału, dzięki łatwemu dostępowi do aplikacji na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Intuicyjny układ karty dziecka sprawia, że nauczyciel szybko odnajduje informacje na temat jego postępów.

Analiza

monteStory daje nauczycielowi możliwość analizy pracy dziecka w wybranym okresie czasu. Nauczyciel może również udostępnić rodzicom wykaz materiałów, z którymi w ostatnim czasie pracowało ich dziecko. Dzięki opisom i zdjęciom materiałów, rodzic ma możliwość głębszego poznania metody Montessori.

Dzięki statystykom możesz przeanalizować pracę z materiałami wg grup, wieku czy działu w wybranym przez siebie przedziale czasu. 

Frekwencja

Sposób w jaki przygotowaliśmy listę obecności sprawia, że obecność sprawdzisz paroma kliknięciami. Statystyki miesięcznych nieobecności wyliczą się automatycznie. Nauczyciel może również zaznaczyć spóźnienia.

Komunikacja

Wewnętrzny system wiadomości usprawnia komunikację między nauczycielami, rodzicami oraz sekretariatem i dyrekcją. Kalendarz online ułatwia wspólne planowanie i przypomina o zbliżających się wydarzeniach. Prowadzenie bloga klasowego, ułatwia rodzicom branie udziału w życiu szkoły.

Finanse

Zapomnij o Excelu i ręcznym rozsyłaniu maili do rodziców. W monteStory przygotujesz wszystkie rozliczenia w kilkanaście minut i jednym kliknięciem wyślesz je do wszystkich rodziców. Możesz też ustawić automatyczne przypomnienia dla spóźnialskich.

Catering

Nie ważne czy masz własną kuchnie czy catering – w monteStory możesz łatwo zarządzać menu swojej przedszkolnej stołówki. Rodzice będą mogli sami decydować o diecie i anulować posiłki, a firma cateringowa (kuchnia) dzięki własnemu dostępowi do aplikacji będzie od razu o tym wiedzieć. Wszelkie zmiany w zamawianych posiłkach automatycznie podliczą się w rozliczeniu finansowym.

Nie zwlekaj

Umów się na prezentację.
Odpowiemy na każde Twoje pytanie.