Testujmy apkę!

Mamy dobrą wiadomość! Nasza aplikacja na telefon jest już prawie gotowa. Zanim ją oficjalnie opublikujemy chcemy jednak upewnić się, że działa poprawnie na wszystkich telefonach. I tutaj prośba do Ciebie. Czy możesz ją dla nas przetestować?

Trzy proste kroki!

Pobierz

Pobierz aplikację – wybierz aplikację dla właściwego urządzenia (Android, iPhone) i rodzaju użytkownika (rodzic, nauczyciel…)

Testuj

Normalnie używaj aplikacji. Zwracaj uwagę czy wszystko działa jak należy.

Daj nam znać

To kluczowe! Daj nam znać jeśli coś nie działa prawidłowo. Po to właśnie testujemy!

Co testować?

Żeby Ci było łatwiej odpowiedzieć na pytanie czy aplikacja działa poprawnie, poniżej znajdziesz informacje na temat tego jakie elementy są dostępne w ramach testowej aplikacji i czego możesz od niej oczekiwać.

Aplikacja testowa, jest ograniczona jedynie do elementów monteStory związanych z komunikacją, tj.:
Wiadomości, Kalendarz, Blog, Aktualności, Plany Pracy, Obecności (tylko na aplikacji dla rodziców)

Ponadto w ramach aplikacji będziesz otrzymywać powiadomienia o różnych wydarzeniach np. że otrzymałeś nową wiadomość. Pełną listę możliwych powiadomień znajdziesz w zakładce Powiadomienia w prawym górnym menu.  Część powiadomień będzie kierować Cię po szczegóły na naszą stronę internetową, a nie otwierać ich w aplikacji. To dlatego, że tych 'zakładek’  nie ma jeszcze w aplikacji (np. powiadomienie o nowym rozliczeniu finansowym). 

Pamiętaj, że w aplikacji testowej nie ma jeszcze części zakładek, które znasz z serwisu internetowego, np.: rozliczenia finansowe, catering, upoważnienia, zgody itp…

Pobierz aplikację

W zależności od tego czy masz telefon z systemem Android czy iPhone’a, wybierz odpowiedni link poniżej: